bgz banner

Zwycięstwo po raz TRZECI

Zwycięstwo po raz TRZECI

Wielki powód do świętowania mają przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 „Pod Topolą”. W sobotę 3 marca reprezentacja w składzie: Iga Teraźniewska, Łucja Iwaszko, Karolina Szewczyk, Kornelia Wróbel, Adam Drohomirecki, Piotr Staniszewski, Florian Gąsiorowski i Michał Wanat wzięła udział w kolejnej już XVII Polsko-Niemieckiej Halowej Olimpiadzie Przedszkoli regionu byłego powiatu Seelow. O tegoroczny puchar walczyło 8 drużyn" ich zmagania dostarczyły obecnym rodzicom i nauczycielom niecodziennych emocji.

 

Zwycięstwo po raz TRZECI

Zaangażowanie dzieci, zapał, umiejętność pracy zespołowej były widoczne w każdej konkurencji, a nie były one łatwe- bieg z taczką, skoki w worku, bieg z hulajnogą, slalom z piłką gimnastyczną, rzuty piłką lekarską, sztafeta- tor przeszkód. Rywalizacja zespołów była zacięta. Nasza drużyna włożyła wielki wysiłek w przygotowanie do tego wielkiego dnia, całe tygodnie przed zawodami dzieci ciężko trenowały po okiem pani Agnieszki Węgrzyn. Tym bardziej niecierpliwie oczekiwaliśmy na wyniki.

pm1c

Jakże wielka była radość całej drużyny gdy okazało się, iż w łącznej kwalifikacji zdobyliśmy zaszczytne I miejsce. Do przedszkola przywieźliśmy puchar, a każde dziecko otrzymało medale i dyplomy. Zawody sportowe były jak zwykle okazją do świetnej zabawy ale przede wszystkim promowały aktywne spędzanie wolnego czasu. Dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków za doping, dziękujemy organizatorom za wyjątkowe zawody oraz naszym przedszkolakom za trud i wysiłek, który nie poszedł na marne. Jesteśmy dumni z naszych małych sportowców i życzymy im dalszych sukcesów sportowych.

pm1d

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
  
 mbp
KWIECIEŃ w Bibliotece
 
Plakat facebook 2555 
27 kwietnia
Słońsk
 
Plakat 2019
11-12 maja
Seelow
 
plakat-1
12 maja, od godz. 9:00
Stadion MOSiR w Kostrzynie nad Odrą
  
 
zegarki-edwa

AKTUALNE NUMERY

sk2
Samorządny Kostrzyn
Nr 3/2019 - MARZEC 2019
 
pl2b
Przekrój Lokalny
Nr 3(74)/2019 - MARZEC 2019 
 
virtualnetia

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od 1 czerwca 2018 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo