koronawirus-baner

Lubuskie Samorządy najlepsze w Polsce!

KK180718 050Andrzej Kunt - burmistrz Kostrzyna nad Odrą i Adam Jaskulski wójt Świdnicy, docenieni przez organizatorów Ogólnopolskiego Programu Promocji Regionów „Samorządowa Marka Roku”. Najlepszy burmistrz 10-lecia, to tytuł który trafił do Kostrzyna. To dla mnie wielki zaszczyt, że w najpiękniejszym regionie w Polsce mamy najlepszych samorządowców. Tworzymy zgraną drużynę – podkreślała Marszałek Województwa Lubuskiego Anna Elżbieta Polak podczas Sesji Sejmiku Wojewódzkiego, która odbywała się 18 lipca br. w Zielonej Górze.

Na Sesję zaproszony został burmistrz Andrzej Kunt. - Te tytuły, to najlepszy dowód na to, że współpracując można osiągnąć więcej. Z burmistrzem Kostrzyna, działamy wspólnie przy organizacji jednego z największych festiwali muzycznych świata. Ta współpraca się układa, razem możemy sięgać gwiazd. Gratuluję i cieszę się, że właśnie w Lubuskiem pracują najlepsi samorządowcy w kraju – mówiła marszałek Elżbieta Anna Polak, gratulując tytułu burmistrzowi Kostrzyna nad Odrą.

Najlepszy burmistrz 10-lecia, Andrzej Kunt odbierając gratulacje podkreślił, że samorządowcy powinni tworzyć jedną drużynę i grać do jednej bramki. W ubiegłym roku razem z Panią marszałek gościliśmy w Warszawie. Podczas ważnej debaty dyskutowano na temat tego, kim jest lider? Lider, to ktoś kto potrafi zbudować zespół ludzi, którzy dobrze wykonują pracę. My samorządowcy w województwie lubuskim potrafimy to robić – zaznaczył.

Wójt Świdnicy Adam Jaskulski ze względu na obowiązki służbowe nie był obecny podczas sesji Sejmiku Województwa.

Przypomnijmy: Wielka gala POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ, podczas której nagrodzono lubuskich samorządowców odbyła się 22 czerwca br. w Warszawie. Gmina Świdnica uzyskała tytuł „Gmina 10-lecia” oraz Złotą Statuetkę Orła Polskiego Samorządu. Miasto Kostrzyn nad Odrą także uzyskało tytuł i statuetkę. Nagrody przyznawane są za innowacyjne i prorozwojowe działania inwestycyjne oraz pozyskiwanie środków zewnętrznych w zakresie ochrony środowiska, działań proekologicznych, infrastruktury technicznej, a także edukacji, kultury i sportu i polityki prorodzinnej.

KK180718 025

biuro

KORONAWIRUS

01-korona
OGÓLNE ZALECENIA 
 
mycie
JAK MYĆ RĘCE?
 
02-podejrzenie
PODEJRZEWASZ ZARAŻENIE?
 
seniorzy
INFORMACJE DLA SENIORÓW
 
06-zalecenia
ZALECENIA (4.04.2020)
 
koronawirus-baner 
WIĘCEJ:

INFORMACJE

plan

 
containers-377030 960 720
HARMONOGRAM
WYWOZU ŚMIECI
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska
od stycznia 2020 r.
meble

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
   

znajdziesz nas w gazecie

logo